RP 503 Resichem MPSF

Wersja do druku Poleć znajomemu

 Dwuskładnikowa powłoka epoksydowa bez rozpiszczalników do ochrony powierzchni.

Podstawowe cechy

Producent: RESIMAC
Symbol: RES_503
Opakowanie: 5 litrów
Jednostka: litr
Cena hurtowa ponad: 100 litr
Zastosowanie: ochrona i zabezpieczenia antykorozyjne
Kod QR produktu

Tagi:

Środek przeznaczony jest do ochrony powierzchni przygotowanych mechanicznie lub ręcznie bez konieczności obróbki strumieniowo-ściernej. Materiał może być również nakładany wna powierzchnie zawilgocoe o niskiej temperaturze zapewniając przy tym bardzo wysoki poziom ochrony korozyjnej i erozyjnej.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

144,16 PLN za litr
litr
5.00 litr

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-przemyslowe.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Antykorozja, Farby i lakiery

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter