Grupa produktów: Litorin

LITORIN - wzmacnianie betonu

Litorin - środek do wzmocnienia posadzki betonowej. Trwale eliminuje pylenie posadzki oraz nasiąkliwość dla wody i olejów. Jest to środek szczególnie wskazany do wzmacniania i renowacji starych posadzek przemysłowych.

Litorin I to nazwa handlowa środka chemicznego stosowanego do wzmocnienia i utwardzenia powierzchni betonowych, w tym posadzek betonowych. Jest to preparat na bazie krzemianu litu, który jest reaktywną substancją chemiczną, która łączy się z wolnym wapniem w betonie, tworząc trwałe połączenie chemiczne.

Lithurin jest stosowany jako środek wzmocnienia powierzchni betonowych w celu zwiększenia ich odporności na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, działanie wody i chemikaliów. Środek ten może być stosowany na powierzchniach nowych i już istniejących, a jego zastosowanie może prowadzić do zwiększenia trwałości i wytrzymałości betonu.

Litorin II stosuje się na nowych lub starszych powierzchniach betonowych, aby poprawić ich wygląd, wytrzymałość i trwałość. Preparat ten może być stosowany do wykończenia podłóg przemysłowych, magazynów, hal produkcyjnych, a także w innych obiektach użyteczności publicznej.

Litorin II może być stosowany do uzyskania różnych wykończeń powierzchni betonowych, w tym matowych, połyskliwych lub satynowych. W zależności od metody aplikacji i wybranej powłoki ochronnej, zastosowanie Lithurin II może prowadzić do uzyskania powierzchni betonowych, które są odporne na działanie wody, chemikaliów, zarysowań i innych uszkodzeń.

Podobnie jak w przypadku Litorin I, ważne jest, aby stosować Lithurin II zgodnie z instrukcjami producenta i przestrzegać zaleceń dotyczących odpowiedniej aplikacji i ochrony zdrowia podczas stosowania produktu.

 

Zobacz także: Jak wykonać posadzkę przemysłową, Wykończenie posadzki w garażu

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
LITORIN IAB LindeclitrZapytaj o cenę
LITORIN ZESTAWAB LindeckompletZapytaj o cenę
Herbetonprodukt importowany litrZapytaj o cenę
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter