Mycie i czyszczenie przemysłowe

Środki chemiczne do specjalistycznych prac czystościowych na powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych do zastosowania w przemysle, budownictwie, transporcie samochodowym i kolejowym, rolnictwie, administracji mieszkaniowej, zakłądach wodociągowych i oczyszczalniach ścieków, basenach, stacjach paliw, warsztatach, etc.

Środki do mycia i czyszczenia przemysłowego są stosowane do usuwania trudnych zabrudzeń, olejów, smarów i innych zanieczyszczeń z powierzchni przemysłow ODTŁUSZCZANIE SPECJALISTYCZNEych, takich jak maszyny, narzędzia, podłogi, ściany i inne powierzchnie. Oto kilka popularnych rodzajów środków do mycia i czyszczenia przemysłowego:

  1. Środki alkaliczne - są to silne środki czyszczące, które usuwają trudne zabrudzenia i tłuszcze. Są skuteczne na powierzchniach metalowych, plastikowych i betonowych. Jednakże należy ich używać z ostrożnością, ponieważ mogą powodować korozję na niektórych powierzchniach.

  2. Środki kwasowe - są to silne środki czyszczące, które usuwają rdzę, osady mineralne i kamień. Są skuteczne na powierzchniach metalowych, betonowych i ceramicznych. Jednakże, podobnie jak w przypadku środków alkalicznych, należy ich używać z ostrożnością, ponieważ mogą powodować korozję na niektórych powierzchniach.

  3. Środki rozpuszczające - są to środki czyszczące, które rozpuszczają oleje, smary i inne substancje tłuszczowe. Są skuteczne na powierzchniach metalowych i plastikowych.

  4. Środki emulgujące - są to środki czyszczące, które usuwają zabrudzenia, łącząc je z wodą, co ułatwia ich usunięcie. Są skuteczne na powierzchniach metalowych, plastikowych i betonowych.

  5. Środki neutralne - są to łagodne środki czyszczące, które są bezpieczne dla większości powierzchni. Są skuteczne na powierzchniach metalowych, plastikowych, ceramicznych i betonowych.

  6. Środki ekologiczne - są to środki czyszczące, które są przyjazne dla środowiska i zdrowia ludzi. Są skuteczne na powierzchniach metalowych, plastikowych, ceramicznych i betonowych.

W zależności od rodzaju zabrudzeń i powierzchni, należy wybrać odpowiedni środek do mycia i czyszczenia przemysłowego. Należy również przestrzegać instrukcji producenta, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
CRC Fast Dry DegreaserCRCZapytaj o cenę
TCS Reno12 - płynTCS Reno12 - płynTrion ABlitrZapytaj o cenę
TCS Reno14 - półpłynnyTCS Reno14 - półpłynnyTrion ABlitrZapytaj o cenę
Zmywacz / odtłuszczacz - SA-2000Zmywacz / odtłuszczacz - SA-2000produkt importowany opakowanieZapytaj o cenę
PT DEGREASER PT DEGREASER produkt polskilitrZapytaj o cenę
PT DEFOAMERPT DEFOAMERprodukt polskilitrZapytaj o cenę
Turbo TruckTurbo Truckprodukt polskikgZapytaj o cenę
 RESIST EL 505 RESIST EL 505CT-CARDlitrZapytaj o cenę
Bio CleanBio CleanNox CretelitrZapytaj o cenę
PT ZINC CLEANERPT ZINC CLEANERprodukt polskiZapytaj o cenę
 1  2  3  4  5  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter