PT DEFOAMER

Wersja do druku Poleć znajomemu
Skuteczne zapobieganie powstawaniu i usuwanie piany w środowiskach wodnych

Efektywny środek do zapobiegania powstawania piany w środowiskach wodnych i usuwania piany ze środowisk wodnych zawierających związki powierzchniowo czynne naturalne i syntetyczne.

Podstawowe cechy

Producent: produkt polski
Symbol: PT DEFOAMER antypieniacz do zastosowań przemysłowych i w oczyszczalniach ścieków
Opakowanie: 25 l; 500 l; 100 l.
Jednostka: litr
Rozwiązywane problemy: wyciek paliw / olejów do wody, rozlanie chemikaliów
Zastosowanie: udrożnianie kanalizacji, biodegradacja odpadów
Kod QR produktu

Tagi:

PT DEFOAMER - efektywny środek do zapobiegania powstawania piany w środowiskach wodnych  i usuwania piany ze środowisk wodnych zawierających związki powierzchniowo czynne naturalne i syntetyczne

Właściwości:
- bardzo skutecznie zapobiega powstawaniu piany w układach wodnych  zawierających anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne
- jest zalecany do niszczenia piany powstającej w wyniku wydzielania się gazów ze środowisk wodnych
- PT DEFOAMER zdaje bardzo dobrze egzamin przy myciu opakowań w tym autocystern którymi transportuje się związki powierzchniowo czynne

Preparat PT DEFOAMER zaleca się stosować w miejscach, gdzie się pojawia uciążliwa piana procesowa. Produkt nie palny, nie stwarza zagrożenia pożarowego.
Produkt praktycznie nietoksyczny, nie powoduje podrażnień skóry, może powodować lekkie podrażnienia oczu. W przypadku dostania się produktu do oczu przemywać oczy bieżą wodą przez 5-10 minut. Przy pracy z produktem stosować standardową odzież roboczą.

 
                    


dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

39,36 PLN za litr
litr
1 litr

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzałka
tel.: 221001155
michal.strzalka(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

Dodaj do Facebook

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter