Absonet Classic Ultra

Wersja do druku Poleć znajomemu

Sorbent granulowany (sypki) Absonet stosowany sa do zwalczania rozlewów olejów, rozpuszczalników, kwasów, zasad, itp.  Może być stosowany na stacjach paliwowych, w warsztatach naprawczych oraz do zwalczania skażeń środkami ropopochodnymi na drogach.

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: ABS_EX
Opakowanie: 20 kg
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 50 szt.
Kod QR produktu

Właściwości:

Sorbenty mineralne Absonet otrzymywane są na bazie minerałów (krzemianów) takich jak sepiolit oraz atapulgit. Oba minerały charakteryzują się bardzo rozwinietą powierzchnią właściwą, która odpowiada za bardzo duże zdolności sorpcyjne tych minerałów. Dodatkowo, odpowiednia "obróbka" pozwala podnieść zdolności sorbcyjne, jak również wytrzymałość mechaniczną, oferowanych sorbentów.

Absonet Classic: grupa obejmuje cztery produkty (Absonet Classic Plus, Absonet Classic Special, Absonet Classic XTRA oraz Absonet Classic Ultra) różniące się wielkością ziarna. Produkty te, otrzymane na bazie naturalnych minerałów krzemianowych, mogą być stosowane do absorpcji typowych substancji chemicznych, z wyjątkiem, m.in. stężonych kwasów nieorganicznych. Produkty pakowane sa w worki polietylenowe 20 kg. Sorbenty z grupy Absonet Classic stosowane są w warsztatach samochodowych, stacjach serwisowych, przemyśle, itp. Produkty Absonet Classic Special oraz Absonet Classic XTRA posiadają certyfikat Instytutu MPA NRW IIIR Type (m.in. możliwość stosowania na drogach). To umożliwia użytkowanie ich przy akcjach neutralizacji wycieków, którymi zajmuje się np. straż pożarna. 

Sposób użycia:

Na rozlaną ciecz należy wysypać cienką warstwę sorbentu Absonet. Sorbent na rozlewisku należy przemieszać w celu wchłonięcia większej ilości cieczy. Po zebraniu cieczy należy zebrać sorbent do worków chemoodpornych.

Postępowanie ze zużytym sorbentem:

Należy postępować zgodnie z przepisami dotyczącymi absorbowanej cieczy.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1.00 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-przemyslowe.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Sorbenty, Sorbenty sypkie

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter