Allround Lubricant AL-W spray

Wersja do druku Poleć znajomemu

Allround Lubricant AL-W specjalny smar chroniący przed korozją, a także do aplikacji podwodnych. Zabezpiecza przed wpływem agresywnych czyników słona woda, ścieki.

Podstawowe cechy

Producent: Weicon
Symbol: W-37
Opakowanie: 400 ml aerozol
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 12 szt.
Specjalizacja: Zabezpieczenie maszyn, Środki smarne
Zastosowanie: ochrona i zabezpieczenia antykorozyjne, smarowanie
Kod QR produktu

Allround Lubricant AL-W- smar łożyskowy wodoodporny

Specjalny środek smarny, łączący również ochronę antykorozyjną, także do zastosowań podwodnych. Efektywnie zabezpiecza przed agresywnymi płynami (m.in. słoną wodą, wodą ściekową), doskonale sprawdza się w morskim środowisku pracy oraz instalacjach o dużym zawilgoceniu.

Barwa: beżowa. Zakres temperatur: -25°C do +80°C. NLGI Klasa 1-2. Kod klasyfikacyjny: KPL 1-2 E -25.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

53,11 PLN za szt.
szt.
12.00 szt.
Zobacz więcej produktów z kategorii: WEICON, Smary i oleje, Antykorozja

Inni kupowali

Dodaj do Facebook

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter