ENECRETE DURAQUARTZ

Wersja do druku Poleć znajomemu
polimerowy system naprawy i zabezpieczenia betonu

Najlepszy dostępny system napraw i zabezpieczenia betonu.

Podstawowe cechy

Producent: ENECON
Symbol: EC-100-SKID
Opakowanie: puszka 15 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 52 kg
Specjalizacja: naprawa posadzki, naprawa betonu, naprawa lastriko, naprawa marmuru
Rozwiązywane problemy: wykruszenia powierzchni betonowej ciągu komunikacyjnego
Zastosowanie: naprawy i regeneracja uszkodzeń
Kod QR produktu

Produkt ENECRETE® DuraQuartz™ jest trójskładnikowym w 100% bezrozpuszczalnikowym związkiem przeznaczonym do napraw, specjalnie opracowanym w celu rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów związanych z naprawą i zabezpieczeniem betonu.

Produkt ENECRETE® DuraQuartz™ jest wyjątkowo wszechstronny. Może być mieszany do uzyskania każdej konsystencji, począwszy od lepkiej cieczy do sztywnej zaprawy.

Produkt DuraQuartz™ nie jest przeznaczony jedynie do betonów. Wiąże również marmur, kamień, płytki łupkowe i dachowe, lastryko, płytki ceramiczne, a nawet metal.

Stosowanie DuraQuartz

Przygotowanie powierzchni - ENECRETE DuraQuartz™ powinien zostać naniesiony tylko na czyste, suche, mocne i szorstkie powierzchnie.
1. Usunąć wszelki luźny materiał i zanieczyszczenie z powierzchni.
2. Zależnie od powierzchni, oczyścić rozpuszczalnikiem lub usunąć zanieczyszczenia przez piaskowanie / śrutowanie, czyszczenie parą, zmywanie pod ciśnieniem albo inny odpowiedni sposób.
3. Po usunięciu wszelkich powierzchniowych i podpowierzchniowych zanieczyszczeń, spłukać obszar o ile to konieczne i pozwolić mu całkowicie wyschnąć. Uwaga: W przypadku, gdy nie jest wymagana przyczepność, jak np. przy wykonywaniu form lub ułatwianiu późniejszego demontażu, należy stosować odpowiedni środek zapobiegający przywieraniu (związek uwalniający formę, wosk w formie pasty, itp.) dla danych powierzchni.
4. Wymieszać i nałożyć podkład DuraQuartz™ zgodnie z instrukcją dostarczoną z materiałem.

Gruntowanie powierzchni

Podkład ENECTERE jest dostarczany łącznie z każdym systemem DuraQuartz™. Wlać zawartość pojemnika Aktywatora Podkładu do pojemnika Bazy Podkładu i dokładnie wymieszać. Nałożyć wymieszany podkład na powierzchnię, która ma być pokryta DuraQuartz™ za pomocą pędzla lub wałka. Należy stosować jedynie niezbędną ilość podkładu, aby „zwilżyć” powierzchnię, nie zalewać lub nie tworzyć kałuży. Podkład powinien być użyty w ciągu 20 minut od momentu zmieszania. Nakładanie powłoki DuraQuartz™ powinno zacząć się natychmiast po zakończeniu nakładania podkładu i powinno zakończyć się w ciągu 2 godzin.

Mieszanie i zastosowanie

Dla wygody użytkownika składniki: Baza i Aktywator są dostarczone w dokładnie wymierzonych Ilościach w celu ułatwienia mieszania pełnych jednostek. Jeżeli wymagana jest mała ilość materiału, należy objętościowo odmierzyć 5 części Bazy i 2 części Aktywatora (5:2 objętościowo), następnie dodać Agregat, aż do osiągnięcia wymaganej konsystencji. Dla ułatwienia wymieszania większych ilości materiału zaleca się użycie urządzenia do mieszania. Połączyć Bazę i Aktywator w dużym plastikowym kuble wolno obracając mieszadłem i dodać Agregat. Użycie większej ilości Agregatu doprowadzi do uzyskania produktu usztywnionego, tj. pasty o konsystencji zaprawy. Dodanie mniejszej ilości Agregatu spowoduje powstanie cieczy o lepkiej konsystencji. Nakładać wymieszany Dura Quartz™ na przygotowaną i zagruntowaną powierzchnię przy pomocy kielni, szpachli lub innego odpowiedniego narzędzia mocno naciskając w celu zapewnienia dobrego styku i usunięcia uwięzionego powietrza, które dostało się podczas mieszania lub nakładania.

Czyszczenie wyposażenia

Wytrzyj natychmiast zbędny materiał z narzędzi. Użyj acetonu, MEK (metyloetyloketonu), alkoholu izopropylowego albo podobnego rozpuszczalnika, gdy zachodzi potrzeba.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

122,90 PLN za kg
kg
15.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-przemyslowe.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Polimery, Chemiczna obróbka powierzchni metalu

Inni kupowali

 • ENECRETE DURAFILL

  ENECRETE DuraFill to materiał wypełniający szerokiego zastosowani...

 • ENECLAD SPS

  ENECLAD SPS® jest to trzyskładnikowym wysokowytrzymały kompozyt p...

 • ENECRETE WS

  Impregnujący uszczelniacz przecieków, który powleka, wypełnia, us...

 • ENESEAL HR

  Wypełniona ceramiką powłoka odbjająca ciepło. Doskonała jako pokr...

 • DURATOUGH DP

  Odbudowuje urządzenia uszkodzone przez kawitację. Wyjątkowa wytrz...

 • LITORIN zestaw

  LITORIN to środek do utwardzania, zabezpieczania i wykańczania p...

 • ENECLAD SUPERBOND 7 KG

  ENECLAD SuperBond to środek gruntujący, który zapewnia przyczepno...

 • CERAMALLOY CP + AC

  Naprawia i odbudowuje wszystkie typy urządzeń! Opracowany do napr...

 • DURALLOY METALCLAD

  METALCLAD DurAlloy to polimerowy materiał do naprawy ubytków w me...

 • ENESEAL CR 20 kg

  Odporna na promieniowanie UV, wypełniona ceramiką  ciekła me...

 • ENECRETE WP

  Naprawa i uszczelnianie konstrukcji murowanych. Uszczelniacz prze...

 • DURAWRAP

  METALCLAD DuraWrap to polimer wzmocniony włóknem węglowym. Kompoz...

Dodaj do Facebook

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter