Geolite Magma 20

Wersja do druku Poleć znajomemu
szybkowiążąca rozpływna zaprawa naprawcza do betonu

 Mineralna zaprawa do napraw betonu. Zaprawa płynna o czasie wiązania 20 minut.

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: KER_01
Opakowanie: 25 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 1500 kg
Specjalizacja: reprofilacja, szpachlowanie betonu, naprawa powierzchni betonu, naprawa posadzek, ramp, balkonów, mostów, wiaduktów, tuneli
Kod QR produktu

Tagi:

GeoLite® jest tiksotropową geozaprawą do pasywacji, reprofilacji, szpachlowania i ochrony struktur z betonu zbrojonego, takich jak: belki, filary, płyty, półki balkonowe, rampy, beton architektoniczny, elementy dekoracyjne, gzymsy i obiekty infrastrukturalne jak mosty, wiadukty, tunele i kanały wodne.

Wiązanie 20 minut.

Geolite Magma to szybkowiążąca rozpływna zaprawa naprawcza do betonu, charakteryzująca się bardzo krótkim czasem wiązania, co pozwala na szybką i skuteczną naprawę uszkodzeń w betonie. Jest to produkt na bazie cementu, wzmocniony specjalnymi włóknami, co zapewnia mu wyjątkową wytrzymałość i odporność na ścieranie.

Geolite Magma jest stosowana do naprawy ubytków, pęknięć i innych uszkodzeń na powierzchniach betonowych, takich jak chodniki, mosty, parkingi, magazyny i hale przemysłowe. Może być również używana do szybkiego mocowania i kotwienia elementów konstrukcyjnych, jak również do wypełniania ubytków w posadzkach betonowych.

Jedną z najważniejszych cech Geolite Magma jest szybkość jej działania. Zaprawa ta może wiązać się już po 15 minutach od nałożenia na powierzchnię betonową, co pozwala na szybkie naprawy bez konieczności długotrwałego przerywania prac. Po około 1 godzinie od nałożenia, zaprawa jest gotowa do obciążenia.

Geolite Magma jest również bardzo łatwa w użyciu. Może być stosowana na powierzchniach poziomych i pionowych, a jej rozpływna konsystencja umożliwia wypełnienie nawet bardzo trudno dostępnych ubytków i szczelin. Po zastygnięciu tworzy twardą i trwałą powłokę, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne.

Warto jednak pamiętać, że Geolite Magma jest produktem chemicznym i należy zachować ostrożność podczas jego stosowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta i stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i okulary ochronne.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

kg
25.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 333 33 77 33
handel(at)technologie-przemyslowe.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Posadzki przemysłowe, Polimery

Inni kupowali

 • LITORIN I

  Płyn do utwardzania betonu LITORIN to środek do utwardzania, zabe...

 • Geolite Magma

   Mineralna zaprawa do napraw betonu. Zaprawa płynna o czasie...

 • Geolite

   Mineralna zaprawa do napraw betonu.

 • Geolite 40

   Mineralna zaprawa do napraw betonu.

 • Geolite Base

  Podkład do przygotowywania chłonnych podłoży mineranych.

 • Geolite 10

   Mineralna zaprawa do napraw betonu. Geolite 10 to innowacyj...

 • AGS 3+

  Preparat AGS 3+ służy do wstępnego usuwania graffiti z powie...

 • LOT S CZY

  Środek czyszczący do urządzeń AGD, lad barowych i przedmiot&oacut...

 • K2 07 500ml

  środek smarny o właściwościach konserwujących i antykorozyjnych...

 • Mata olejowa perforowana nieprzepuszczalna z powłoką (biała)

   Olejowa mata sorbentowa w arkuszach. Mata olejowa z po...

 • ENECLAD SUPERBOND 1 KG

  ENECLAD SuperBond to środek gruntujący, który zapewnia przyczepno...

 • AGS 60

  AGS 60 służy do usuwania resztek graffiti  tzw "cieni&q...

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter