LOT S CZY

Wersja do druku Poleć znajomemu
środek czyszczący do stali nierdzewnej

Środek czyszczący do urządzeń AGD, lad barowych i przedmiotów wyposażenia wnętrz ze stali nierdzewnej 

Podstawowe cechy

Producent: produkt polski
Symbol: Lot_SC
Opakowanie: 5, 10 i 30 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 250 kg
Kod QR produktu

 LOT S CZY jest produktem opracowanym do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej w urządzeniach AGD, ladach barowych i przedmiotach wyposażenia wnętrz. LOT S CZY pozostawia powierzchnię czystą i lśniącą. Jego składniki zostały specjalnie wybrane ze względu na swój nieszkodliwy charakter, tak aby móc również stosować produkt do czyszczenia powierzchni i pojemników przeznaczonych do żywności. LOT S CZY jest zatem bardzo wskazany do czyszczenia lad barowych i sprzętów AGD.

LOT S CZY to środek czyszczący do urządzeń AGD, lad barowych i innych urządzeń gastronomicznych i przemysłowych wykonanych ze stali nierdzewnej powinien być skuteczny w usuwaniu brudu, tłuszczu i innych osadów, a jednocześnie bezpieczny dla powierzchni i nie powodować korozji. Najlepiej używać specjalistycznych środków czyszczących przeznaczonych do czyszczenia stali nierdzewnej.

W zależności od rodzaju zabrudzenia i stopnia jego utrwalenia, mogą być potrzebne różne środki czyszczące. W przypadku osadów tłuszczowych i zanieczyszczeń związanych z jedzeniem, warto wybrać specjalne preparaty do mycia powierzchni gastronomicznych, które są w stanie szybko i skutecznie usunąć brud i zapobiec jego ponownemu osadzaniu się.

Przy wyborze środka czyszczącego do urządzeń ze stali nierdzewnej, należy zwrócić uwagę na jego skład i właściwości. Dobry środek czyszczący powinien być bezpieczny dla zdrowia ludzi, przyjazny dla środowiska i niezawierający substancji chemicznych, które mogą uszkadzać powierzchnię stali nierdzewnej.

Oprócz specjalistycznych środków czyszczących, można również użyć domowych sposobów, takich jak roztwór octu i wody, aby usunąć plamy i zanieczyszczenia z powierzchni ze stali nierdzewnej. Należy jednak pamiętać, że niektóre produkty, takie jak chlor, kwas solny czy amoniak, mogą uszkodzić powierzchnię stali nierdzewnej i należy ich unikać.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

12,30 PLN za kg
kg
10.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 333 33 77 33
handel(at)technologie-przemyslowe.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Chemiczna obróbka powierzchni metalu, Środki czyszczące

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 0

liczba ocen: 0

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter