FLUIDOL MLP pod pistolet 1 l

Wersja do druku Poleć znajomemu
zabezpiecznie antykorozyjne do wewnętrznych powierzchni blach w motoryzacji

FLUIDOL MPL jest antykorozyjnym środkiem do ochrony wewnętrznych blach samochodowych.

Podstawowe cechy

Producent: Chema
Symbol: CH-019
Opakowanie: 1000 ml
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 10 szt.
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Specjalizacja: zabezpieczenia antykorozyjne drzwi, słupków bocznych, progów i innych elementów nadwozia samochodowego, zapewnia ochronę metalu przed czynnikami atmosferycznymi
Zastosowanie: ochrona i zabezpieczenia antykorozyjne
Kod QR produktu

FLUIDOL MLP jest to preparat, którego produkcja została oparta na wieloletnich doświadczeniach Instytutu Mechaniki Precyzyjnej i w stosowaniu lanoliny do celów antykorozyjnych.
Główne składniki FLUIDOLU MLP to lanolina i woski syntetyczne, rozpuszczone w odpowiednim parafinowym rozpuszczalniku organicznym, oraz inne dodatki podnoszące własności technologiczne preparatu.

FLUIDOL MLP stosowany do konserwacji przestrzeni zamkniętych nadwozi samochodowych wykazuje :

  •  dobre własności pełzające i penetrujące w głąb szczelin i miejsc łączeczenia blach,
  •  zdolności wypierania wilgoci z powierzchni podłoża metalicznego i pomalowanego,
  •  dobre własności antykorozyjne w stosunku do metalu, odporność na emulgowanie się i spłukiwanie wodą.

Rozpuszczalnik zawarty w preparacie nie wywiera niekorzystnego działania na powłoki gruntowe.

FLUIDOL MLP wtryskiwany do przestrzeni zamkniętych nadwozi po odparowaniu rozpuszczalnika daję powłokę, która :

  • zabezpiecza cienkie powłoki gruntowe, znajdujące się na powierzchniach wewnętrznych blach nadwozi w przekrojach zamkniętych,
  • chroni metal przed działaniem wilgoci i czynników atmosferycznych w miejscach uszkodzeń powłoki malarskiej w czasie montażu, przypalania w miejscach spawania, zgrzewania itp. ,
  • penetruje w szczeliny pomiędzy przylegające do siebie powierzchnie blach, w których zatrzymuje się wilgoć, i które są najbardziej narażone na korozję.

FLUIDOL MPL wtryskuje się do przestrzeni zamkniętych przy użyciu specjalnych aparatów natryskowych wyposażonych w odpowiednie końcówki (dysze) dające pożądany kształt i intensywność strumienia tego preparatu.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1.00 szt.
Zobacz więcej produktów z kategorii: Chema, Antykorozja

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 0

liczba ocen: 0

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter