Mata olejowa perforowana nieprzepuszczalna z powłoką (biała)

Wersja do druku Poleć znajomemu
sorbent olejowy w arkuszach z dodatkową nieprzepuszczalną powłoką

 Olejowa mata sorbentowa w arkuszach. Mata olejowa z powłoką nieprzepuszczalną (sorbent olejowy) - wchłania i zatrzymuje wszystkie oleje i ciecze ropopochodne

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: WSMS100
Opakowanie: 100 szt. (maty: 40,7 cm x 50,8 cm)
Jednostka: komplet
Cena hurtowa ponad: 15 komplet
Specjalizacja: ochrona przed wyciekami; sorbenty z nieprzepuszczalną powłoką
Rozwiązywane problemy: wyciek paliw / olejów do wody, plamy po oleju
Zastosowanie: zabezpieczanie kostki brukowej, zabezpieczanie ścian i elewacji, ochrona chemiczna, czyszczenie kostki brukowej, mycie ścian i elewacji, biodegradacja odpadów

Sytuacje stosowania

 • ochrona posadzek przed rozlewami olejowymi
 • zabezpieczenie przed zniszczeniem kostki brukowej
 • umożliwia wykonywanie napraw bez konieczności przemieszcania sprzętu
 • pochłania wycieki paliw przy tankowaniu
 • mata sorpcyjna w arkuszach do ropopochodnych

 

Kod QR produktu

Tagi:

Zalety produktu

 • wygoda i oszczędność czasu - nie trzeba przenosić sprzętu, urządzeń czy przemieszczać pojazdów żeby dokonać naprawy
 • skuteczność
 • pewna ochrona
 • bezpieczeństwo

Korzyści

Stosowanie mat sorbentowych olejowych perforowanych nieprzepuszczalnych przynosi wiele korzyści, oto niektóre z nich:

 1. Szybkość działania: Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna działa bardzo szybko, umożliwiając natychmiastowe wchłanianie i usuwanie oleju, cieczy ropopochodnych lub innych substancji niebezpiecznych.

 2. Skuteczność: Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna jest bardzo skuteczna w wchłanianiu i zatrzymywaniu oleju, cieczy ropopochodnych i innych substancji niebezpiecznych, a dzięki swojej perforowanej i nieprzepuszczalnej strukturze, nie przepuszcza ich dalej.

 3. Łatwość użytkowania: Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna jest łatwa w użyciu i można ją stosować w różnych sytuacjach, w których konieczne jest wchłanianie i usuwanie oleju lub innych cieczy.

 4. Ekonomia: Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna jest ekonomiczna w użyciu, ponieważ można ją stosować wielokrotnie. Po użyciu można ją oczyścić i ponownie wykorzystać.

 5. Ochrona środowiska: Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna pomaga w minimalizowaniu wpływu wycieków oleju, cieczy ropopochodnych lub innych substancji niebezpiecznych na środowisko, zapobiegając ich rozprzestrzenianiu się na większą powierzchnię.

 6. Bezpieczeństwo: Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna pomaga zapewnić bezpieczne warunki pracy, minimalizując ryzyko poślizgnięcia się lub upadku na mokrej lub oleistej powierzchni.

Podsumowując, stosowanie mat sorbentowych olejowych perforowanych nieprzepuszczalnych przynosi wiele korzyści, w tym szybkość działania, skuteczność, łatwość użytkowania, ekonomię, ochronę środowiska i bezpieczeństwo.


Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:

 • kompetentną pomoc podczas doboru rozwiązań, technologii i produktów
 • hurtową cenę przy większym zakupie
 • szybką dostawę dzięki sieci 21 lokalnych magazynów
 • pomoc przy przygotowaniu oferty przetargowej i wsparcie podczas realizacji inwestycji
 • gwarancję udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

Maty olejowe charakteryzują się najwyższą chłonnością na rynku, co w połączeniu z korzystną ceną sprawia, że są one bezkonkurencyjne. Wchłaniają ciecze oleiste jednocześnie odpychając wodę. Maty te dodatkowo posiadają trwałą, nieprzepuszczalną i odporną na ścieranie powłokę podobną do polyestru. Nieprzepuszczalna powłoka zapobiega dostaniu się wchłanianej cieczy do podłoża. Doskonałe do zastosowania również w miejscach gdzie użytkowanie zwykłych mat doprowadziłoby do ich uszkodzenia. Perforacja mat pozwala ograniczyć ilość odpadów.

Chłonność: (maty: 40,7 cm x 50,8 cm - 100 szt.): 137,4 litrów

Gramatura: 350 gr/m2

Waga opakowania: 7,4 kg

Zastosowanie:

Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna jest stosowana w różnych sytuacjach, w których konieczne jest skuteczne wchłanianie i usuwanie olejów, cieczy ropopochodnych oraz innych substancji niebezpiecznych, które nie miesza się z wodą. Oto niektóre przykładowe sytuacje, w których stosuje się maty sorbentowe olejowe perforowane nieprzepuszczalne:

 1. W przypadku wycieku oleju z maszyn i urządzeń przemysłowych lub zbiorników naftowych, maty sorbentowe olejowe mogą być stosowane do szybkiego i skutecznego wchłaniania oleju z powierzchni wokół wycieku, co zapobiega rozprzestrzenianiu się oleju na większą powierzchnię.

 2. W przemyśle samochodowym i transportowym, maty sorbentowe olejowe mogą być stosowane do szybkiego i skutecznego wchłaniania oleju lub innych cieczy z powierzchni pojazdów, silników, układów hydraulicznych lub zanieczyszczonych dróg.

 3. W zakładach przetwórstwa żywności, maty sorbentowe olejowe mogą być stosowane do usuwania oleju i tłuszczu z powierzchni sprzętu kuchennego i podłóg.

 4. W przypadku wypadków związanych z olejem, maty sorbentowe olejowe mogą być stosowane do szybkiego i skutecznego wchłaniania oleju z powierzchni wody, co zapobiega rozprzestrzenianiu się oleju na większą powierzchnię i minimalizuje wpływ wycieku na środowisko.

 5. W miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie czystości i higieny, maty sorbentowe olejowe mogą być stosowane do szybkiego i skutecznego usuwania oleju lub innych cieczy z powierzchni, zapewniając czyste i bezpieczne środowisko pracy.

Podsumowując, maty sorbentowe olejowe perforowane nieprzepuszczalne są stosowane w różnych sytuacjach, w których konieczne jest skuteczne wchłanianie i usuwanie olejów, cieczy ropopochodnych oraz innych substancji niebezpiecznych, które nie miesza się z wodą.

Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna to specjalny rodzaj sorbentu, który jest stosowany do absorpcji olejów, cieczy ropopochodnych oraz innych substancji niebezpiecznych, które nie miesza się z wodą. Mata ta składa się z połączenia wielu warstw specjalnej tkaniny, która jest w stanie wchłonąć znaczną ilość oleju lub innej substancji oleistej.

Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna charakteryzuje się perforowaną, nieprzepuszczalną warstwą spodu, która zapobiega przedostawaniu się substancji pochłoniętej przez matę na podłoże. Dzięki temu sorbent ten jest idealny do stosowania w miejscach, gdzie substancje niebezpieczne lub ropopochodne mogą zagrażać środowisku lub ludziom.

Mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna może być stosowana w różnych branżach, w tym w przemyśle naftowym, w przemyśle chemicznym, w zakładach przetwarzania żywności czy też w samochodach i maszynach budowlanych.

Podsumowując, mata sorbentowa olejowa perforowana nieprzepuszczalna to specjalny rodzaj sorbentu, który jest w stanie wchłonąć olej i inne substancje oleiste, ale nie przepuszcza ich na podłoże dzięki perforowanej, nieprzepuszczalnej warstwie spodu. Mata ta jest stosowana w wielu branżach, w miejscach gdzie substancje niebezpieczne lub ropopochodne mogą zagrażać środowisku lub ludziom.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

komplet
1.00 komplet

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 333 33 77 33
handel(at)technologie-przemyslowe.com

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter