Płyn do utwardzania betonu

Wersja do druku Poleć znajomemu

Płyn do utwardzania betonu a składa się on z dwóch produktów: LITORIN-I (utwardzacz) i LITORIN-II (utrwalacz). Te preparaty są używane do ochrony i wzmocnienia powierzchni betonowych, takich jak posadzki, lastryko, czy kostka brukowa.

Działanie LITORINU-I polega na wywołaniu reakcji chemicznej w powierzchni betonowej, która tworzy twarde kryształy, związując niezwiązane wcześniej cząsteczki wapna w betonie. To zwiększa twardość i trwałość posadzki.

LITORIN-II natomiast działa jako utrwalacz, penetrując powierzchnię i tworząc na niej trwałą, ochronną powłokę. Ta powłoka chroni przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak środki chemiczne czy promienie UV, oraz zapobiega ścieraniu i pyleniu.

W rezultacie, posadzka pokryta LITORIN-I i LITORIN-II staje się odporna na różne warunki atmosferyczne, ścieranie, uderzenia, a także może spełniać wymagania ochrony przed elektrycznością statyczną. To skuteczne rozwiązanie do zabezpieczania zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych powierzchni betonowych.

Działanie systemu Litorin

cena hurtowa i szybka dostawa ► zamówienie telefoniczne ► 814 608 814

Zapytaj o cenę

litr
25.00 litr
prosty w użyciu płynny utwardzacz do posadzek - płyn do utwardzania betonu

Płyn do utwardzania betonu LITORIN to środek do utwardzania, zabezpieczania i wykańczania posadzek przemysłowych (starych i nowych) również w przemyśle spożywczym i produkcji rolnej, środek do wzmacniania posadzki betonowej - płyn do utwardzania betonu.

Podstawowe cechy

Producent: AB Lindec
Symbol: LIT-1
Opakowanie: kanister
Jednostka: litr
Cena hurtowa ponad: 100 litr
Specjalizacja: wzmocnienie posadzki betonowej, zabezpieczanie i wzmacnianie tynku, kostki brukowej, galanterii betonowej, ochronę ceramiki nasiąkliwej, kamienia, marmuru, granitu, posadzki przemysłowe
Uwagi: płyn do utwardzania betonu
Grupa produktów: utwardzacz do betonu, Litorin
Rozwiązywane problemy: krusząca się posadzka
Zastosowanie: zabezpieczanie kostki brukowej, zabezpieczanie ścian i elewacji, utwardzanie posadzki betonowej, uszczelnianie i impregnowanie betonu

Sytuacje stosowania

  • utwardzanie posadzek przemysłowych
  • wzmacnianie powierzchni betonowych narażonych na udar
  • zabezpieczanie betonu przed uszkodzeniami
  • ochrona betonu poprzez impregnację - zabezpieczenie przed olejami, smarami, chemikaliami
  • ochrona przed nasiąkaniem betonu wodą
  • bardzo dobra alternatywa dla posypek utwardzających
  • wykończenie posadzki w garażu
Kod QR produktu

Tagi:

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter