usuwanie graffiti

usuwanie graffiti

Środki chemiczne, które można stosować do usuwania graffiti. Poniżej przedstawiam kilka przykładów:

 1. Rozpuszczalnik do farby - taki jak aceton, butanon lub rozcieńczony alkohol izopropylowy, który może pomóc w usuwaniu farby z powierzchni.

 2. Środek do czyszczenia graffiti - jest to specjalny preparat chemiczny, który jest dostępny w sprzedaży. Często zawiera kwas fosforowy lub kwasy organiczne, które pomagają w rozpuszczaniu farby.

 3. Środek do usuwania markerów - to specjalny preparat chemiczny, który jest przeznaczony do usuwania markerów. Zawiera zwykle rozpuszczalnik, który pomaga w rozpuszczeniu farby.

 4. Mleczko wapniowe - to naturalny środek do czyszczenia, który może pomóc w usuwaniu graffiti z niektórych powierzchni.

 5. Kwasek cytrynowy - jest to naturalny kwas, który można użyć do usuwania graffiti z powierzchni. Można go rozcieńczyć z wodą i użyć jako środek czyszczący.

Ważne jest, aby zawsze stosować odpowiednie środki ochrony osobistej podczas stosowania preparatów chemicznych oraz przestrzegać instrukcji na opakowaniu, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni. Przed użyciem warto przetestować preparat na niewidocznej części powierzchni, aby upewnić się, że nie zniszczy on materiału, który chcemy oczyścić.

Preparaty do usuwania graffiti.

 • AGS 3+

  Preparat AGS 3+ służy do wstępnego usuwania graffiti z powierzchni zabytkowych takich  jak np. piaskowiec, wapień, cegła, tynki, beton, granit, marmur, trawertyn itp.

   

  więcej »
 • AGS 2+

  Środek do czyszczenia graffiti AGS 2+ służy do usuwania graffiti z powierzchni mineralnych. Usuwa świeże i stare grafitti.

   

  więcej »
 • Preparat antygraffiti

  Preparat antygraffiti to środek chemiczny, który służy do zabezpieczania powierzchni przed graffiti. Terminem tym określa się również preparaty przeznaczone do usuwania graffiti już istniejącego.

  więcej
 • usuwanie graffiti z tynku

  Usuwanie graffiti z tynku może być trudnym zadaniem, jest jednak kilka czynności, które można zrobić, aby ułatwić to zadanie.

  więcej
 • AGS 221

  AGS 221 służy do usuwania graffiti i zabrudzeń z  powierzchni metalowych, malowanych przemysłowo jak np. wagony kolejowe, autobusy i tramwaje, blacha elewacyjna, znaki drogowe.

   

  więcej »
 • AGS 60

  AGS 60 służy do usuwania resztek graffiti  tzw "cieni" z powierzchni porowatych, po uprzednim użyciu AGS 2+, AGS 3+, AGS 27.

   

  więcej »
 • AGS 5SR Hawk

  AGS 5SR Hawk płyn służy do usuwania graffiti z różnych odpornych chemicznie powierzchni, jak np. lakierowane metale, tworzywa sztuczne, znaki drogowe, szkło, pleksi itp.

  Zapach cytryny.

  więcej »
 • AGS 5SR płyn

  AGS 5SR płyn służy do usuwania graffiti wykonanych farbą w aerozolu lub wodoodpornym markerem z różnych odpornych chemicznie powierzchni.

  więcej »
 • Usuwanie i ochrona przed graffiti

  Środki chemiczne do usuwania graffiti można podzielić na kilka kategorii w zależności od ich składu i działania. Poniżej przedstawiam niektóre z nich: Rozpuszczalniki org

  więcej »
 • Anti-Graffiti System

  PROFESJwięcej »

 1  2  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter