usuwanie graffiti

usuwanie graffiti

Środki chemiczne, które można stosować do usuwania graffiti. Poniżej przedstawiam kilka przykładów:

 1. Rozpuszczalnik do farby - taki jak aceton, butanon lub rozcieńczony alkohol izopropylowy, który może pomóc w usuwaniu farby z powierzchni.

 2. Środek do czyszczenia graffiti - jest to specjalny preparat chemiczny, który jest dostępny w sprzedaży. Często zawiera kwas fosforowy lub kwasy organiczne, które pomagają w rozpuszczaniu farby.

 3. Środek do usuwania markerów - to specjalny preparat chemiczny, który jest przeznaczony do usuwania markerów. Zawiera zwykle rozpuszczalnik, który pomaga w rozpuszczeniu farby.

 4. Mleczko wapniowe - to naturalny środek do czyszczenia, który może pomóc w usuwaniu graffiti z niektórych powierzchni.

 5. Kwasek cytrynowy - jest to naturalny kwas, który można użyć do usuwania graffiti z powierzchni. Można go rozcieńczyć z wodą i użyć jako środek czyszczący.

Ważne jest, aby zawsze stosować odpowiednie środki ochrony osobistej podczas stosowania preparatów chemicznych oraz przestrzegać instrukcji na opakowaniu, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni. Przed użyciem warto przetestować preparat na niewidocznej części powierzchni, aby upewnić się, że nie zniszczy on materiału, który chcemy oczyścić.

Preparaty do usuwania graffiti.

 • Usuwanie graffiti

  Usuwanie graffiti - skuteczne metody i produkty AGS Graffiti to zjawisko, które coraz częściej staje się problemem w miastach i na terenach prywatnych. Nieestetyczne napisy i rysunki szpecą elewacje budynków, ogrodzenia, a nawet zabytki. N...

  więcej
 • Usuwanie oznakowania poziomego z kostki brukowej: przewodnik krok po kroku

  Usuwanie oznakowania poziomego z kostki brukowej może być żmudnym i czasochłonnym zadaniem, ale przy odpowiednich narzędziach i technikach można je wykonać skutecznie i bez uszkodzenia powierzchni. W tym artykule przedstawimy szczegółowy przewodn...

  więcej
 • Usuwanie oznakowania poziomego z posadzek i powierzchni asfaltowych

  Usuwanie oznakowania poziomego z posadzek i powierzchni asfaltowych może być wyzwaniem. Z jednej strony chcemy pozbyć się niechcianych linii i znaków, z drugiej strony musimy uważać, aby nie uszkodzić powierzchni. W tym artykule przedstawimy skut...

  więcej
 • AGS 221

  AGS 221 służy do usuwania graffiti i zabrudzeń z  powierzchni metalowych, malowanych przemysłowo jak np. wagony kolejowe, autobusy i tramwaje, blacha elewacyjna, znaki drogowe.

   

  więcej »
 • Usuwanie graffiti z tynku

  Usuwanie graffiti z tynku może być trudnym zadaniem, ale jest możliwe, jeśli zastosuje się odpowiednią metodę i środki ostrożności.

  więcej
 • AGS 25

  Środek AGS 25 służy do usuwania graffiti wykonanego na bazie związków bitumicznych (wykorzystywanych np. przy konserwacji podwozi samochodów).

  więcej »
 • AGS 27

  AGS 27 jest środkiem przeznaczonym do wstępnego usuwania graffiti wykonanego czarnymi powłokami bitumicznymi. Używa się go do usuwania graffiti z: przystanków, banerów reklamowych, znaków drogowych,  płotów. Można go stosować na każdy różnego rodzaju podłoże.

  więcej »
 • AGS 5SR płyn

  AGS 5SR płyn służy do usuwania graffiti wykonanych farbą w aerozolu lub wodoodpornym markerem z różnych odpornych chemicznie powierzchni.

  więcej »
 • AGS 3+

  Preparat AGS 3+ służy do wstępnego usuwania graffiti z powierzchni zabytkowych takich  jak np. piaskowiec, wapień, cegła, tynki, beton, granit, marmur, trawertyn itp.

   

  więcej »
 • AGS 2+

  Środek do czyszczenia graffiti AGS 2+ służy do usuwania graffiti z elewacji i innych powierzchni nasiąkliwych. W połączeniu z AGS 60 całkowicie usuwa świeże i stare grafitti.

  Produkt przeznaczony jest do likwidacji graffiti różnego rodzaju: farb olejnych, spray'ów, ftalowych i wielu innych.

   

  więcej »
 1  2  3  4  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter