ENECLAD SUPERBOND 1 KG

Wersja do druku Poleć znajomemu

ENECLAD SuperBond to środek gruntujący, który zapewnia przyczepność nawet do takich powierzchni jak ceramika czy szkło.

Podstawowe cechy

Producent: ENECON
Symbol: EPD-SB-1
Opakowanie: puszka 1 kg
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 5 szt.
Specjalizacja: gruntowanie, warstwa szczepna, gruntowanie aluminium, gruntowanie szkła, gruntowanie płytek, przygotowanie powierzchni
Zastosowanie: gruntowanie i warstwy szczepne
Kod QR produktu

ENECLAD SuperBond to rewolucyjne spoiwo budowlane, które zapewnia nieporównywalne wiązanie konstrukcyjne nowej warstwy betonu z dotychczas istniejącą, utwardzoną powierzchnią betonową, albo podczas wiązania syntetycznych zapraw z praktycznie niemal wszystkimi sztywnymi powierzchniami. W przypadku stosowania do związania nowego betonu ze starym, wytrzymałość powstałego w ten sposób wiązania jest wielokrotnie większa aniżeli monolityczny beton!

SuperBond to w 100% ciało stałe, dwuskładnikowy wysoce wydajny kompozyt polimerowy, charakteryzujący wyjątkową przyczepnością się do betonu, płytek, kamienia, cegły, bloków, lastryka, marmuru, metalu, drewna, a nawet szkła! SuperBond nadaje się doskonale do poprawy przyczepności konwencjonalnych uszczelniających materiałów budowlanych stosowanych w dylatacjach i złączach kompensacyjnych. Jako uniwersalny środek wiążący Superbond jest idealny jako powłoka wiążąca dla wielu rodzajów konwencjonalnych farb nakładanych na powierzchnie trudne do pokrycia - galwanizowane, glazurowane, szklane, ze stali nierdzewnej lub aluminium.

ENECLAD SuperBond może być wykorzystywany w różnych środowiskach, ponieważ jest w wysokim stopniu odporny na warunki korozyjne i chemiczne. SuperBond może być nawet używany jako czynnik wiążący dla zastosowań związanych ze stałym zanurzeniem, takich jak baseny lub kadłuby statków. Utwardza się chemicznie, przekształcając linię wiążącą w wysoce odporną, wodoszczelna warstwę. Utwardzona warstwa nie przepuszcza wody. (w przeciwieństwie do emulsji plastikowych, które mogą mięknąć i emulgować).

Sposób użycia:

Przygotowanie powierzchni: 

ENECLAD SuperBond powinien być nakładany jedynie na czyste powierzchnie.

 1. Usunąć cały luźny materiał i zanieczyszczenia z powierzchni.
 2. Oczyścić podłoże odpowiednim rozpuszczalnikiem, który nie zostawia żadnych pozostałości na powierzchni po wyparowaniu, takim jak MEK (metyloetylo keton) lub alkohol izopropylowy.
 3. O ile okaże się to niezbędne stosować umiarkowane ogrzewanie i umożliwić " wyługowanie" wżartych zanieczyszczeń przed ostatecznym czyzczeniem za pomocą przpuszczalnika.

UWAGA: Chociaż nadawanie szorstkości powierzchni nie jest wymagane w przypadku normalnych zastosowań, zwiększy ono przyczepność ENECLAD SuperBond, co okazać się pożądane dla niektórych zastosowań.

Mieszanie:
Poszczególne komponenty tego produktu powinny być dokładnie wymieszane zanim zostaną połączone i zmieszane ze sobą. Wlać zawartość pojemnika Aktywatora do pojemnika Bazy. Wymieszać oba komponenty ręcznie przy pomocy odpowiedniego narzędzia lub mechanicznie. Mieszać materiał przez 1 - 2 minuty. Następnie zdrapać ze ścianek oraz dna pojemnika resztki niewymieszanej Bazy i Aktywatora, kontynuować mieszanie przez 2 - 3 minuty.

Stosowanie:

Nakładać za pomocą pędzla ze sztywnego wlosia lub wałka o krótkim włosiu. ENECLAD SuperBond powinien być nakładany na grubość minimum 125 mikronów, chociaż szorstkie podłoża wymagają grubszych warstw. Umieścić Super Bond w otworach lub zagłębieniach powierzchni, o ile jest to konieczne. ENECLAD SuperBond musi być nakładany w ciągu wskazanego czasu pracy oraz musi być przykryty powłoką zewnętrzną , gdy pozostaje jeszcze lekko lepki. Maksymalne czasy pracy i wykonania powłoki zewnętrznej:

temperatura

10oC 15oC 25oC 30oC
czas pracy 4 h 1,5 h  45 m 25 m
wykonanie powłoki zewnętrznej 24 h 14 h 8 h

4 h

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1.00 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 333 33 77 33
handel(at)technologie-przemyslowe.com

Inni kupowali

 • Geolite

   Mineralna zaprawa do napraw betonu.

 • CHEMCLAD SC 750 g (różne kolory)

  Chemclad SC to warstwa chemoodporna do betonu, metalu, drewna, sz...

 • Geolite Base

  Podkład do przygotowywania chłonnych podłoży mineranych.

 • CHEMCLAD SC

  Chemclad SC to warstwa chemoodporna do betonu, metalu, drewna, sz...

 • AGS 60

  AGS 60 służy do usuwania resztek graffiti  tzw "cieni&q...

 • Geolite 10

   Mineralna zaprawa do napraw betonu. Geolite 10 to innowacyj...

 • AGS 3722 połysk

  AGS 3722 to produkt przeznaczony do wielokrotnego usuwania graffi...

 • Geolite Magma

   Mineralna zaprawa do napraw betonu. Zaprawa płynna o czasie...

 • AGS 3+

  Preparat AGS 3+ służy do wstępnego usuwania graffiti z powie...

 • Absonet Superior Xtra

  Sorbent granulowany (sypki) Absonet stosowany sa do zwalczania ro...

 • Poduszka sorbentowa

  Poduszka sorbentowa olejowa to odpowiednio ukształtowany worek wy...

 • AGS 2+

  Środek do czyszczenia graffiti AGS 2+ służy do usuwania graf...

Oceń

średnia ocena: 0

liczba ocen: 0

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter