WEICON A

Wersja do druku Poleć znajomemu

WEICON A plastyczny metal do naprawy pęknieć rur, zbiorników, maszyn i urządzeń.

Podstawowe cechy

Producent: Weicon
Symbol: W-1
Opakowanie: opakowanie 0.5 kg
Jednostka: szt.
Ilość handlowa: 1.00 szt.
Zastosowanie: naprawa powierzchni
Kod QR produktu

WEICON A- pasta, wypełnienie- stal.


Produkt uniwersalny. Do napraw powierzchni po korozji, regeneracji rur, zbiorników, wypełniania pęknięć na częściach maszyn, korpusach i obudowach. Ma zastosowanie przy regenaracji wałów, gniazd łożysk. Również nadaje się do budowy różnych form, modeli oraz narzędzi.

Odporność na temperaturę od -35°C do +120°C.

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy
Zobacz więcej produktów z kategorii: WEICON, Powłoki odporne na ścieranie, Polimery

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter