Zestaw sorbentowy

Wersja do druku Poleć znajomemu

 Zestaw sorbentowy to przygotowany w wygodnym i ergonomicznym opakowaniu zbiór materiałów sorbentowych do usuwania wycieków substancji ropopochodnych.

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: SOR_ZS
Jednostka: szt.
Kod QR produktu

Tagi:

Zastosowanie:

Zestaw przeznaczony jest głównie jako wyposarzenie stacji paliw, warsztatów samochodowych i inych miejsc, w których mogą zdarzyć się wycieki substancji ropopochodnych.

Skład zestawu:

  • włóknina sorbentowa (10 szt. ok. 1,9 m2)
  • poduszka (1 szt.) i rękaw sorbentowy (2 szt.)
  • dyspergent (1 litr)
  • opryskiwacz (do spryskiwania powierzchni zanieczyszczonej olejem)
  • worki (5 szt.) i rękawice foliowe (1 szt.)
  • czerpak do oleju

Sposób użycia:

W przypadku wystąpuenia rozlewu oleju należy dążyć do jak najszybszego zlikwidowania źródła skażenia oraz ograniczenia obszaru rozlewu. Należy dążyć, aby olej nie przedostał się do gruntu, wód podskórnych, instalacji odprowadzających wody deszczowe itp.. Podczas zbierania oleju takie materiały jak poduszki czy rękawy można wykorzystywać wielokrotnie po wyciśnięciu z nich oleju. Zastosowanie poszczególnych wyrobów wchodzących w skład zestawu można znaleźć przy ich indywidualnych opisach .

Zestawy sorbentowe dostępne są w kilku wersjach - zależnych od chłonności:

40, 60, 110 i 250 litrów

dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
e-mail *
telefon
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

akceptuję politykę prywatności *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-przemyslowe.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter